“Verimli bir kamp geçirdik”

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Levent Eriş, Antalya kampını değerlendirdi. Fiziksel ve taktiksel açıdan önemli bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyen Levent Eriş, “Mevcut kadromuzu muhafaza edip, fazlada sakatlık yaşamadan çok başarılı bir kamp dönemi geçirdik. Oyuncularımızın yeterli fizik kalitesine sahip olmaları için yaptığımız çalışmalar ligin ikinci devresinde takımımıza büyük bir katkı sağlayacaktır. Bu süre içerisinde oyuncularımızın göstermiş olduğu ciddi özveri, çalışma isteği ve azmi takdir edilir” dedi.

Ligin ikinci devresinin çok farklı geçeceğini bildiklerini de söyleyen Levent Eriş, “Bu yüzden de çok iyi bir takım ve çok iyi bir aile olma bilinciyle hareket edeceğiz. Oynayacağımız 19 müsabakanın tamamında birbirimize destek olmamız gerektiğini biliyoruz. Şahsen bu noktada oyuncularımın da göstermiş olduğu birliktelik beni çok memnun etmektedir. Her türlü zorluğun üstesinden geleceğimizden hiç bir şüphem yok. Yeter ki; sakatlık, kırmızı kart ve bu Covid belasından uzak kalabilelim. Eğer bunu başarabilirsek, İnşallah ikinci yarı çok daha iyi bir takım izleyeceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

Transfer yasağı nedeniyle mevcut kadro ile mücadele edeceklerini de söyleyen Eriş, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Herkesin bildiği gibi ikinci devre transfer tahtası açılamamıştır. Bu durumda, elimizde ki mevcut oyuncu grubumuzun sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeleri gerekmektedir. Bunu başarabileceklerine inanıyorum. Başta Onursal Başkanımız Sayın Cengiz Aygün, Kulüp Başkanımız Enes Ege Aygün ve tüm yöneticilerimiz bu sürece kadar takımımıza her anlamda çok büyük bir destek sağladılar. Bundan sonra da aynı desteği devam ettireceklerini ümit ediyorum. Yine bu zorlu süreci atlatacağımıza ve takımımızı ligde tutacağımıza da inancımız tam. İkinci yarı, başta takımımız GMG Kastamonuspor olmak üzere bütün takımlara başarılar diliyorum. Allah gönlümüze göre versin. Hak edenin en güzel şekilde karşılığını almasını diliyorum.”