“Yuvamıza döndük; Hedef üç kupa”

Kastamonu Belediyespor ile yeniden anlaşma sağlayan Hakan Günal, ayağının tozuyla ilk antrenmanına çıktı.

Hakan Günal, yaptığı açıklamada, “5 aylık bir aradan sonra sürpriz bir gelişmeyle tekrar birlikteyiz. Tekrar yuvamıza geri döndük diyelim. Bugün itibariyle de antrenmanlara hemen başladık” dedi.

Ham lig hem de Avrupa arenasında önemli maçlarının olduğunu söyleyen Hakan Günal, “Önümüzde oynayacağımız Görele Belediyesi SK ile lig maçı var ve sonrasında önemli bir Avrupa sınavımızı olacak. Daha önce EHF Cup’ta iki maçta da yendiğimiz Vaci ile karşı karşıya geleceğiz. Onları aynı şekilde tekrar mağlup ederek EHF Cup’ta gruplara kalmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Kastamonu’nun olduğu her yerde hedefin daima zirve olduğunu da söyleyen Günal, “Süper Kupa’yı benden önceki teknik ekiple almayı başardı. Şimdi ise bize düşen görev kalan 3 kupa olan, Türkiye Kupası, Türkiye Süper Lig Kupası ve EHF Kupası’nda mutlu sona ulaşmak. Umarım bunu yönetim kurulumuz başta olmak üzere, teknik ekibimiz ve arkadaşlarımızla başaracağımıza eminiz. Önceden olduğu gibi birlikte Kastamonu’yla beraber mutluluğu coşkuyu ve zaferleri yaşamayı istiyoruz” dedi.