“Zorlukları birlikte aşacağız”

MHP Kastamonu Belediye Başkan adayı Op.Dr.Galip Vidinlioğlu, seçim çalışmaları çerçevesinde Dent Estetik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Kastamonu Devlet Hastanesi, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde vatandaşlarla buluştu.

Dent Estetik Kastamonu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde tedavi gören hastalara ve doktorlara ziyarette bulunan Galip Vidinlioğlu ve ekibi, yönetimin, çalışanların ve hastaların sorunlarını, istek ve önerilerini dinledi.

Devlet Hastanesi’nde de tedavi gören hastalara geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Galip Vidinlioğlu, “Sağlıkçılarımızın ve hastalarımızın her zaman yanlarında olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ben bu sektörün içinden geliyorum. Sağlıkçılarımızın ve hastalarımızın karşılaşacağı zorlukları biliyorum. İnşallah bunları hep birlikte aşacağız” dedi.

Kastamonu İl Tarım ve Orman Müdürü Osman Yaman’a nezaket ziyaretinde bulunan Galip Vidinlioğlu,  “Tarımla uğraşan genç yaşlı demeden herkese destek olacağız. Sadece üretim konusunda değil, üretilen ürünlerin hem hemşehrilerimize ulaşması hem de şehir dışı ticarete açılarak Kastamonu’muzun tanıtılması noktasında da destekçisi olacağız.  Çiftçimizin, ürettiğini halkımıza ulaştırma noktasında çalışacağız. Manavlarımızı, çiftçilerimizi süpermarketlerle yarışacak konuma getireceğiz. İl Tarım ve Orman Müdürümüzle de fikir alışverişinde bulunduk, kendilerine teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Şehirlerarası Otobüs Terminali ziyaretinde ise Vidinlioğlu, esnaf, çalışanlar ve yolcular ile gerçekleştirdiği sohbetin ardından şunları söyledi:

“Otogar personelimizle terminalin eksiklerini konuştuk. Bizimle fikir alışverişinde bulundukları için kendilerine teşekkür ediyorum. Kastamonu’muzun ticaretini canlandırma yolunda turizm en önemli kozumuz olacak.  Ayrıca taksicilerimiz meslekleri gereği şehrimize oldukça hakimler. Projelerimiz konusunda kendilerinin fikirleri bizim için değerli. Özellikle ulaşım ve trafik sorunlarımızı aşmak için hep birlikte çalışacağız.”