GMG Kastamonuspor, şampiyonluğu Amed’e kaptırmasının ardından Play-Off’la sürdürmek zorunda kaldığı 1. Lig hedefine ulaşabilmek için geçmesi gereken üç maçtan ilki için bugün deplasmanda sahaya çıkıyor.
Ligi ikinci sırada tamamladığı için Play-Off maçlarına yarı finalden başlayacak olan kırmızı-siyahlıların rakibi, İskenderun ve Erzincan engellerini zorlanmadan aşan grup üçüncüsü Alagöz Holding Iğdır FK.
Takımımız, Iğdır Stadı’nda saat 15.30’da başlayacak ve TFF Youtube kanalından canlı yayınlanacak karşılaşmada, 27 Mayıs Pazartesi günü Kastamonu’da oynanacak rövanş maçı için avantajlı bir sonuç çıkartmanın zorlu mücadelesini verecek.
Kastamonu’nun kalbinin Iğdır’da atacağı karşılaşmayı, önümüzdeki yıllarda FIFA kokartı takması beklenen Süper Lig hakemi Emre Kargın yönetecek.