20 gün aradan sonra LİGE DÖNÜŞ

  • Koronavirüs vakaları yüzünden Eyüp ve Tarsus maçları ertelenen GMG Kastamonuspor, 20 günlük aranın ardından lig mücadelesini bugün kendi sahasında oynayacağı Kırklarelispor maçıyla dönüş yapıyor. Karşılaşma saat 13.00’de başlayacak.
  • Çok sayıda futbolcusunun koronavirüs testlerinin pozitifçıkması üzerinelige ara vermek zorunda kalan kırmızı-siyahlılar, play-off potasını zorlayan güçlü Kırklarelispor karşısında kendisini tehlikeli rüya görmekten bir ölçü de olsun uzaklaştıracak sonuca ulaşabilmenin mücadelesini verecek.
  • Ertelenen maçlarıyla birlikte ilk devrenin sonuna kadar her üç günde bir maç oynayacak olan GMG Kastamonuspor, bugünkü Kırklarelispor maçıyla birlikte 19 gün içerisinde 6 müsabakaya çıkacak. Kırmızı-siyahlılarşu anda 13 maç sonunda 12 puanla 16’ncı sırada yer alıyor. Kırklarelispor ise oynadığı 14 maç sonunda topladığı 24 puanla 6’ncı sırada bulunuyor.
  • Karşılaşmayı Ankara bölgesinden Hakan Basık yönetecek. Basık’ın yardımcılıklarını Ankara bölgesi hakemlerinden Vural Gül ve Sivas bölgesi hakemlerinden Tolga Dede yapacak.