7 futbolcumuz profesyonelliğe adım attı

GMG Kastamonuspor, alt yapıdan Eren Evin, Emre Keşkek, Uğur Kenet, Kerem İmamoğlu, Mertcan Kıcıroğlu, Sefa Gebeşoğlu ve Eren Moroğlu ile 5’er yıllık profesyonel sözleşme imzaladı.

Futbola Tosya GSK’da başlayan ardından da Tosyaspor alt yapısında oynayan Eren Evin, 2016 yılından bu tarafa da GMG Kastamonuspor’un alt yaş takımlarında forma giymişti. 18 yaşındaki futbolcu geçtiğimiz sezon da A takımla birlikte kamplara katılmıştı.  Geçen sezon GMG Kastamonuspor U-19 takımında forma giyen Eren Evin, 7 kez fileleri havalandırmıştı.

Kastamonu Anadoluspor da futbola başlayan Emre Keşkek, 2015 yılından bu tarafa Kastamonuspor alt yapısında yer alıyor. 18 yaşındaki oyuncu geçen sezon U-19 takımıyla 11 maçta görev almıştı.

Kastamonu Yolspor alt yapısında futbola adım atan 20 yaşındaki Uğur Kenet ise 2018 yılından bu tarafa Kastamonuspor alt yapısında forma giyiyor. İki sezondur Kastamonuspor U-19 takımında forma giyen Kenet, 27 maçta 1 gol kaydetti.

Futbola Kardemir Karabükspor altyapısında başlayan ve Kayserispor alt yapısından geçen sezon GMG Kastamonuspor alt yapısına gelen 17 yaşındaki Kerem İmamoğlu, geçen sezon U-17 takımımızla 21 maçta görev aldı, 8 gol attı.

Kastamonu Ormanspor’da futbola başlayan, ardından Yolspor’da yetişen ve 2018 yılından bu tarafa da Kastamonuspor alt yapısında futbol oynayan 20 yaşındaki Mertcan Kıcıroğlu ise geçen sezon U-19 takımımızla 20 maçta görev aldı, 2 kez fileleri havalandırdı.

Kastamonu Mavi Yıldızspor’da futbola başlayan, Anadoluspor’dan da 2015 yılında Kastamonuspor alt yapısına gelen 18 yaşındaki Sefa Gebeşoğlu da geçen sezon U-19 takımımızda 21 maçta forma giydi, 1 gol attı.

Futbola İstanbul Halkalı Taştepe’de başlayan ve Kardemir Karabükspor, İstanbulspor, Menemenspor, Dalaman Belediyespor alt yapılarında oynadıktan sonra Kastamonuspor’a gelen 19 yaşındaki Eren Moroğlu, geçen sezon U-19 takımımızda 3 maçta görev aldı.

GMG Kastamonuspor, geçen yıl da alt yapıdan Oğuzhan Doğan, Sümer Odabaş, Hazar Daşçı, Ömer Faruk Yücel ile profesyonel sözleşme imzalamıştı.