Abdullah Uğurlu’yu kaybettik

Cenaze töreni yarın (13 Kasım Cuma)
Şoförler ve Otomobilciler Odası eski Başkan Yardımcısı, eski CHP İl Sekreteri Abdullah Uğurlu, yakalandığı amansız hastalığa yenik düştü ve bir süredir tedavi altında tutulduğu Karabük Medikar Hastanesi’nde bugün (12 Kasım Perşembe) hayatını kaybetti. Uğurlu, son yolculuğuna yarın (13 Kasım Cuma) uğurlanıyor.

Bir süre nakliyecilik işi ile de uğraşan 59 yaşındaki Abdullah Uğurlu’nun vefat haberi Oda ve CHP camiası ile sevenleri arasında büyük üzüntü yarattı.
Abdullah Uğurlu’nun cenazesi yarın (13 Kasım Cuma)  09.30’da Olukbaşı Anadolu Hastanesi’nden alınarak Kışla Caddesi Necatibey Apartmanı’ndaki evine getirilecek. Saat 11.00’de de evinden alınarak Hz. Pir Camii’ne götürülecek olan Uğurlu’nun naaşı, öğle sonrasında kılınacak cenaze namazının ardından Germeç Uzunkavak Köyü’nde bulunan aile mezarlığına defnedilecek.
Merhuma rahmet, eşi Nuran Uğurlu, oğulları Erkan ve Özkan Uğurlu ile ağabeyleri emekli Bayındırlık İskan Müdürü Kenan Uğurlu ve emekli Akbank Müdürü Yusuf Uğurlu başta olmak üzere ailesine, tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.