Adem Bekiroğlu Güventur başkanlığına aday

293 üyeli S.S. Güventur Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi’nin yarın yapılacak kongresi öncesinde bir adaylık açıklaması geldi. Adem Bekiroğlu, başkan adayı olduğunu yaptığı yazılı açıklama ile duyurdu.

 

293 üyeli S.S. Güventur Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi’nin yarın yapılacak kongresi öncesinde mevcut başkan Faruk İslamoğlu’na rakip çıktı.Adem Bekiroğlu, başkan adayı olduğunu yaptığı yazılı açıklama ile duyurdu.

Bekiroğlu’nun adaylığını ilan ettiği açıklama şöyle:

“Eskişehir Anadolu Üniversitesi, İşletme Lisans Bölümü mezunuyum. Evli ve bir çocuk babasıyım.

15 Ocak 2022 Cumartesi günü yapılacak olan Kooperatifimizin genel kurulunda Allah’ım nasip kısmet ederse demokrasinin gereği olan kooperatifimizin seçme ve seçilme hakkımı kullanarak yönetim kurulu başkanlığına aday olduğumu ve tüm kıymetli üyelerimizin desteklerini beklediğimi ifade etmek istiyorum.

Amacım hep birlikte tüm zorluk ve sıkıntıları aşarak kooperatifimizi (ekmek teknemizi) en iyi yerlere götürmek yükseltmek ve yüceltmektir.

Güventur Kooperatifimiz, hizmeti ve görevi bakımından hassas bir kurumdur. Yükü hafif görünse de manevi ağırlığı çok fazladır. Kooperatifimiz için yapılacak olan eksik olan işlerimiz vardır. Kooperatifimiz için her konuda ve her alanda çok şeffaf, güvenli ve dürüst bir yönetim sergileyeceğiz. Yeni projelerimizi de gerçekleştirmek için yönetim ve üyelerimizle birlikte omuz omuza, el ele vererek en iyisini ve güzelinin İnşallah yapacak ve gerçekleştireceğiz. Şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına kooperatifimizde yapılması gereken ne varsa, ne eksiğimiz varsa onu en iyi yapmaya talibiz, bunun içinde aday olduk. Binbir dert ve çile çekerek çalışan üyelerimizin, şoför esnafımızın, ekmek teknesini yürüten arkadaşlarımızın, meslektaşlarımızın daha iyi şartlarda çalışması için çalışacağız. Biz de meslektaşınız olarak bu yükün ve ağrılığın ne olduğunun da bilincindeyiz.

Üyelerimizin tekrar eski iyi dönemlerdeki gibi yan yana, birlik, beraberlik ve güven içinde  var olması için aday olduk. Bu bayrak yarışında bizde bayrağımızı daha da ileriye taşımak istiyoruz. İlk hedefimiz arasında yıllardır hasretini çektiğimiz kendimize ait bir gayrimenkulü kooperatifimize kazandırmak olacak. Yedek servis aracımız olacak. İş alanı sahamızı genişletmek için gerekli çalışmamızı yapacağız.

Yapılacak olan genel kurulumuzun da kooperatifimize, üyelerimize şimdiden hayırlara vesile olmasını diliyorum. Mevlam tüm şoför esnafımızın işini gücünü rast getirsin.” CM