Ahmet Yıldırım: “Her maçımız zor olacak”

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, Kardemir Karabükspor maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu. Bundan sonraki her maçın zorlu geçeceğini belirten Yıldırım, Karabük maçının mücadele yönünden yüksek olacağını söyledi.

Ahmet Yıldırım’ın açıklamaları şu şekilde:

“Bundan sonra her maç zor. Bu ister kesin düşmüş, ister şampiyonluğa oynayan, ister orta sıralarda iddiası kalmamış bir takım olsun; her maç zor geçecek. Önemli olan kazanabilmek, puan alabilmek. Her puanın büyük önemi var. Deplasmanda yenemiyorsak yenilmememiz gerekiyor ama şampiyon olmak istiyorsak içerdeki maçların hepsini kazanmak zorundayız. Bunu tribün baskısıyla, camia baskısıyla başarmak zorundayız.”

“LOBİLER KONUŞMAYA BAŞLADI”
“Bölgesel Amatör Lig’de şampiyon olursunuz, fazla kişilerle uğraşmazsınız. 3’üncü Lig’de olursunuz, çok fazla takımla uğraşmazsınız. Ama seviye arttıkça şampiyonluk çok daha zor olmaya başlıyor. Takımların lobileri konuşmaya başlıyor. Biz bunlara takılmadan elimizden gelen mücadelenin en iyisini yapmak mecburiyetindeyiz.

“ŞEHİR KENETLENMEYE BAŞLADI”
Bu sene takım, taraftar, camia başarı istiyor. Şehir kenetlenmeye başladı. Vali, Belediye Başkanı, il başkanı maçlara geliyor. Herkesin şampiyonluğu istiyor. Bu da takımın saha içindeki başarısıyla alakalı. Bunu başaracak güçteyiz. Birçok problem var ama hepsini göz ardı ediyoruz. Sahamız çok çamur ama o kadar zevkli antrenmanlar yapıyoruz ki onu da aşıyoruz.

“KAZANAMAZSAK KAYBETMEYECEĞİZ”

Zor maç. Komşu ilimizle yapacağımız maçta mücadele üst seviyede olacak. İnşallah kazanıp döneriz, kazanmamız gerekiyor. Kazanamıyorsak kaybetmememiz gerekiyor. İyi motive olmuş bir takım, iyi bir arkadaşlık ortamı var. Allah nazarlardan saklasın. İnşallah hafta sonu kazanacağız.