AK Parti Merkez İlçe’den vefa

AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı, önceki dönem Kadın Kolları ve Gençlik Kolları yönetimleriyle Vefa gecesi temalı toplantıda bir araya geldi.

Toplantıya AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Milletvekili Metin Çelik, Kadın Kolları İl Başkanı Neslihan Kaya Tufan, Gençlik Kolları İl Başkanı Oğuzhan Sayıkoğlu, Belediye Meclis üyesi Necati Atak, Belediye Meclis üyesi Zeki Kebecioğlu, önceki dönem Gençlik Kolları İl Başkanı Niyazi Çelik, il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Akif Güzel, 20 yıl içersinde davaya gönül veren, hizmet eden tüm teşkilat mensuplarının kendileri için önemli ve değerli olduğunu söyledi.

Akif Güzel, toplantıdaki sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ayaklarına karasular inene kadar kar kış demeden mahalle mahalle gezen ve davamızı anlatan kadınlarımız ile gece gündüz demeden bayrak asan, nöbet tutan, toplantılar organize eden gençlerimiz ile AK kadrolar bu davayı en yükseğe taşımış adeta kendisiyle yarışmıştır. AK Parti’mizin her başarısı Kadın ve Gençlik Kollarımız başta olmak üzere teşkilatımızın her kademesinde fedakarane çalışan teşkilat mensuplarımızın üstün gayretleriyle olmuştur.  Bu teşkilat Kastamonu merkezde üye sayısını 25.000 in üzerine çıkarmış, çalınmadık kapı, aşındırılmadık yol, girilmedik gönül bırakmamıştır. 2023 seçimlerinde de AK kadrolarla yeniden yeni tarihler yazmaya devam edeceğiz.

Bu akşam sizlerin gözlerinizde geçmişteki anılarınızın canlandığını, yeni heyecanlarla kalplerinizin attığını görüyorum.  İnşallah Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Cumhuriyetimizin 100.yılında AK Partimize yeni başarılar yeni rekorlar kazandıracağız. Sizlere inanıyor ve güveniyorum.

CHP lideri Kılıçdaroğlu helalleşmekten bahsetmişti geçenlerde. Helalleşmek elbette güzeldir. Ancak CHP önce tiyatro dediği 15 Temmuz şehitlerinin ailelerinden başlasın helalleşmeye. HDP’nin tahrikiyle PKK’nın şehit ettiği Şehit Yasin Börü’nün ailesinden başlasın. Evlatlarını PKK’nın elinden teslim almak için bekleyen Diyarbakır annelerinden başlasın.  HDP ile yan yana gelmekten imtina etmiyorlar çünkü. 28 Şubat’ta ötekileştirdikleri dindar kesimden başlasın. Meclisten kovdukları başörtülülerden. Bakalım haklarını helal ediyorlar mı.

AK Parti ezilmiş hor görülmüş mazlum ve mağdur herkesin partisidir. AK Parti vefanın partisidir. AK Parti Türkiye’nin partisidir.

Bu duygu ve düşünceler ile Vefa Gecemize iştirak eden tüm teşkilat mensuplarımıza tekrar teşekkür ediyor, vefanın sadece bir semt adı olmadığını sizlerle yol yürümenin bizler için şeref olduğunu vurgulamak istiyorum.”