Alkışlar Koza Kırtasiye’ye

IMG_1656Koza Kitabevi ve Kırtasiye’nin kendi imkanlarıyla Kastamonu’ya kazandırdığı küçük bir fuar niteliğindeki “Kitap Kırtasiye Satış ve Tanıtım Aktivitesi” her geçen yıl gelişiyor.

Koza Kitabevi ve Kırtasiye’nin bu yıl 4’üncüsünü düzenlediği 2016 Kitap Kırtasiye, Satış ve Tanıtım Aktivitesi, hafta sonu Zirve Center Salonu’nda gerçekleşti.

Kastamonu’nun tüm ilçelerinden olduğu kadar çevre illerden de ilginin olduğu fuarda 2016 yılının kırtasiye ürünleri sergilendi.
IMG_1654Etkinliklerinin kırtasiye ve kitabevi sahiplerine yeni fikir oluşturma anlamında büyük katkı sunduğunu söyleyen Koza Kitabevi ve Kırtasiye’nin sahibi Recep Akgül, “Dört yıldır fuar tadında bu etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. İlk yılımızda dört katılımcımız vardı. Bugün ise 13 firma katılıyor. Kastamonu’nun merkez ve ilçelerinin yanı sıra Sinop ve Karabük gibi çevre illerden de katılım var. Her yıl daha da büyüyerek etkinliğimizi gerçekleştiriyoruz. Bu fuar sayesinde firmalarımız sektörlerindeki yenilikleri daha yakından da görme fırsatı elde ediyorlar” dedi.

IMG_16662016 Kitap Kırtasiye, Satış ve Tanıtım Aktivitesi’ne katılan firmalar ise şöyle oldu:

“Tetaş, Keskin Color, Şahin Kırtasiye, Pensan Kalem ve Kağıt, Cassa Ofis, ERL Defter Kırtasiye, Altın Yıldız Kırtasiye, Özkara Kırtasiye, Kral Sport, Zersan Kırtasiye, Seven Kırtasiye, Koza Yayın Dağıtım AŞ, Ayfa Basım Yayın Dağıtım”