Alkışlar Yurtseven’e

Spor alanında başarısını ispat etmiş hemşerimiz Yiğit Yurtseven, 20-24 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında Sonbahar/Kış 2017 koleksiyonlarını tanıtmak için podyuma çıktı.
Beyoğlu’nda yenilenen tarihi Emek Sineması ve Cercle d’Orient binasının da yer aldığı Grand Pera’nın evsahipliğini yaptığı ve Ortadoğu, Avrupa, Afrika, Rusya bölgesinden çeşitli ziyaretçilerin takip ettiği organizasyonda yer alan Yurtseven, modellik alanındaki iddiasını da ortaya koymuş oldu.
İstanbul’un en ünlü spor merkezlerinden birinde kişisel antrenör olarak çalışan Yiğit Yurtseven, organizasyon hakkında şu açıklamalarda bulundu:
“Yılda iki kez gerçekleştirilen bu organizasyonda yer almak çok gurur verici. Büyük moda aktörlerinin takip ettiği Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul’da podyuma çıkıp Kastamonu’yu temsil etmekten büyük mutluluk duydum. Dünyanın birçok bölgesi bu organizasyonda bulundu. Buradan hemşerilerime, yapılan organizasyonda İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında da podyuma çıkmak için teklif aldığımı da müjdelemek isterim.”