Altıkulaçoğlu’nu kaybettik

  • Türk Hava Kurumu Şube Başkanı, Altıkulaçlar Kuyumculuğun sahibi, işadamı Tahir Altıkulaçoğlu, KOVİD-19 tedavisi görmekte olduğu Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti.
  • Altıkulaçoğlu’nun cenazesi dün öğle namazına müteakip Nasrullah Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Devrekani Vakıf Mezarlığı’ndaki aile kabristanına defnedildi.

Kastamonu iş ve sosyal hayatının önde gelen isimlerinden Tahir Altıkulaçoğlu, KOVİD-19 salgınına kurban verdiğimiz son isim oldu.

Altıkulaçlar Kuyumculuğun sahibi, Türk Hava Kurumu Kastamonu Şubesi’nin de Başkanı olan  Tahir Altıkulaçoğlu,bir süredir tedavi altında olduğuKastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde dün sabah hayata veda etti.

İşadamı Tarık Altıkulaçoğlu ve öğretmen Nihal Altıkulaçoğlu Tiryaki’nin babaları, Nuriye Altıkulaçoğlu’nun eşi olan Tahir Altıkulaçoğlu’nun cenazesi dün öğlen Nasrullah Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Devrekâni Vakıf Mezarlığı’ndaki aile kabristanına defnedildi.

Jandarma Genel Komutanı Org. Arif Çetin,ölüm haberi şehirde büyük üzüntü yaratan Altıkulaçoğlu’nun cenazesine çelenk gönderdi. Cenaze törenine Vali Avni Çakır, Milletvekili Metin Çelik, Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, İl Jandarma Komutanı Alb.Mücahit Avkıran,  siyasiler, işadamları ve STK temsilcileri de katıldı.