APL’den Emine Erdoğan’a 135. Yıl daveti

Abdurrahmanpaşa Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Nurten Ciğerci ve dernek Denetleme Kurulu Başkanı Ayten Kızıltan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ı Abdurrahmanpaşa Lisesi 135’inci kuruluş yıl dönümü etkinliklerine davet etti.

Ciğerci ve Kızıltan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü etkinliğine katıldı. Abdurrahmanpaşa Lisesi Mezunları Derneği Başkanı Nurten Ciğerci, program sonunda Emine Erdoğan’ı Abdurrahmanpaşa Lisesi’nin 135’inci kuruluş yıl dönümü etkinliklerine davet etti.

Abdurrahmanpaşa Lisesi Mezunları Derneği tarafından Emine Erdoğan için özel olarak hazırlatılan davetiyede, Abdurrahmanpaşa Lisesi’nin tarihi hakkında da bilgilendirmelerde yer aldı.

Ciğerci, kısa sürede Abdurrahmanpaşa Lisesi ve etkinlik hakkında bilgiler aktardı, etkinlikten büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten ve ilgiyle karşılayan Emine Erdoğan, Ciğerci’ye 17-18-19 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan 135’inci yıl etkinliklerini inceleyeceğini söyledi.

Yanı sıra Abdurrahmanpaşa Lisesi 135’inci yıl etkinlikleri davetiyesinin resmi kanallarla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a takdim edileceği de öğrenildi.