Arkadaşını öldürdü

Deniz Şenoğlu ve Ahmet T.'nin olaydan bir gün önce sosyal medyada yemek hazırlarken fotoğraf paylaştıkları ortaya çıktı. Fotoğrafta Ahmet T., mutfakta bir şeyler hazırlarken, Deniz Şenoğlu'nun da masada oturduğu görüldü.

Zabıta Memuru Ahmet T., birlikte alkol aldığı arkadaşını bıçaklayarak öldürdü.

Kastamonu’nun Devrekani ilçesinde Zabıta Memuru olarak görev yapan Ahmet T. dün gece Kastamonu merkez Kuzeykent Mahallesi’ndeki bir ikamette Deniz Şenoğlu adlı arkadaşıyla birlikte alkol aldı.

İki arkadaş arasında henüz bilinmeyen bir sebeple kavga çıktı. Tartışma sonrasında Ahmet T. eline geçirdiği ekmek bıçağı ile Deniz Şenoğlu’nu 10 bıçak darbesiyle yaraladı.

Gelen gürültüler üzerine komşuları, polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Deniz Şenoğlu, doktorların tüm müdahalesine karşın kurtarılamadı. Cinayet zanlısı Ahmet T. ise olay yerinde gözaltına alındı.

Sık sık görüşen ve çok samimi arkadaş oldukları belirtilen Deniz Şenoğlu ve Ahmet T.’nin olaydan bir gün önce sosyal medyada yemek hazırlarken fotoğraf paylaştıkları ortaya çıktı. Fotoğrafta Ahmet T., mutfakta bir şeyler hazırlarken, Deniz Şenoğlu’nun da masada oturduğu görüldü.