Arslan’dan Travel Turkey değerlendirmesi

 KATSO Başkanı Selçuk Arslan, Travel Turkey İzmir fuarının ilimiz tanıtımına önemli katkı sunacağını kaydederek, “Kamu, sivil toplum örgütleri ve özel sektör temsilcilerinin birlikte ilimizi önemli bir turizm platformunda başarıyla tanıttığımızı düşünüyorum” dedi.

 

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Arslan, ilimizle birlikte Sinop ve Çankırı’nın KUZKA çatısı altında katıldığı Travel Turkey İzmir fuarının hem bölgemiz hem de ilimiz adına son derece faydalı sonuçlar doğuracağına inandığını kaydetti.

Meclis Başkanı Kadir Yüksel Tonbul ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte fuara katıldıklarını aktaran KATSO Başkanı Arslan, “KATSO olarak turizm alanında ilimize yapılacak yatırımlara her türlü desteği veriyoruz ve bu alanda yapılan yatırımları artırmak için çabamızı sürdüreceğiz” dedi.

Kastamonu’nun İzmir’de tüm kesimleri ile bir kez daha tek yumruk olduğunu ve birliktelik sağladığını kaydeden Arslan, “Valimiz, belediye başkanlarımız, oda başkanlarımız, İl Genel Meclisi üyelerimiz, turizm firmalarımızla ilimizi en yakışır şekilde anlatmanın, zenginliklerini göstermenin gayreti içindeyiz. Ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı Travel Turkey İzmir’de bu yıl da iddialıyız. Açılışla birlikte standımızın gördüğü ilgi hepimizi mutlu etti. Kamu, sivil toplum örgütleri ve özel sektör temsilcilerinin birlikte ilimizi önemli bir turizm platformunda başarıyla tanıttığımızı düşünüyorum” dedi.