Artsam Başkanı Gani Eser'den Süper Lig'e mesaj

Hentbol Kadınlar 1.Ligi’ndeki temsilcimiz Artsam Koleji Spor Kulübü Başkanı Gani Eser, Samsun Gençlik Spor Kulübü galibiyeti sonrası yaptığı açıklamada Süper Lig hedeflerini bir kez daha dile getirdi.

Samsun Gençlik maçını stres yönetimini iyi yaparak kazandıklarını belirten Gani Eser, ligde her hafta bir basamak yükseldiklerine dikkat çekti ve ekip olmayı başardıklarını söyledi.

Samsun galibiyetinin kendisi için en güzel sevgililer günü hediyesi olduğuna da dikkat çeken Gani Eser, “Bu hafta ilk yarının lideri, halen ligde ikinci sırada yer alan Samsun temsilcisi ile deplasmanda mücadele ettik. Samsun Gençlik Spor Kulübü çok kaliteli bir ekip. Maçın son dakikalarına kadar harika mücadele ettiler. Bir taraf kazanacaktı. Stres yönetimini iyi yapan takımımız galip geldi. Samsun temsilcisine ligde geri kalan maçlarında ve finallerde başarılar dilerim. Teknik ekibim ve oyuncularım bir ekip olmayı başardı. Ligde her hafta bir basamak tırmanıyorsak, 7 maç üst üste galibiyet alıyorsak, birlikte üzülüp birlikte seviniyorsak ekip ruhuna sahip olduğumuz içindir. Artsam ve hentbol bizim aşkımız. Sevgililer gününde bana bu değerli hediyeyi verdikleri için tüm ekibime teşekkür ederim. Bekle bizi Süper Lig. Çok fena geliyoruz”