Asım Müdür ve ailesi ölümden döndü

  • Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü’nde uzun yıllar görev yapan ve 1.Sınıf Emniyet Müdürü olduktan sonra da Ankara bölgesi Polis Başmüfettişi olan Asım Dursun (51), ailesi ile birlikte Erzincan Refahiye’de kaza geçirdi. Kazada Asım Dursun, eşi ve iki çocuğu ile birlikte yaralandı. Dursun ailesinin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Kastamonu İl Emniyet Müdürlüğü’nde uzun yıllar görev yapan ve 1.Sınıf Emniyet Müdürü olduktan sonra da Ankara bölgesi Polis Başmüfettişi olan Asım Dursun (51), ailesi ile birlikte Erzincan Refahiye’de kaza geçirdi.

Asım Dursun’un (50) kullandığı 37 DA 025 plakalı otomobil Erzincan-Sivas karayolu Refahiye Yurtbaşı köyü yol ayrımında şarampole devrildi. Kazada yaralanan Asım Dursun ile birlikte araçta bulunan Furkan Dursun (21), Tuğba Esra Dursun (18) ve Filiz Dursun (51) 112 Acil sağlık ekipleri tarafından Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

Polis Başmüfettişi Asım Dursun’un ailesi ile memleketleri Erzurum’dan Kastamonu’ya gelmekte oldukları öğrenildi. Kaza sonrası Erzincan İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy da yaralıları ziyaret ederek sağlık durumları hakkında bilgi aldı.