Aydoğan’dan istifa haberimize “yalanlama” “Görevimin başındayım”

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Aydoğan, yönetim kurulu içinden de teyit ettirilmiş bilgi olan, istifa ettiğiyle ilgili haberimiz üzerine bir gün gecikmeyle yaptığı açıklamada görevinin başında olduğunu açıkladı.

 

Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Aydoğan, bu görevinden istifa ettiğiyle ilgili haberimiz üzerine yaptığı açıklamada “Görevimin başındayım” dedi.

Aydoğan’ın doğrudan iletişime geçmek yerine önceki gün akşam saatlerinde tâli yoldan gazetemize ulaştırdığı ve bir haber metni şeklinde kaleme almayı uygun gördüğü açıklamasını aynen yayımlıyoruz.

“Haber-açıklama” şöyle:

“Kastamonu ve Nasrullah Gazetelerinde istifa ettiğine dair çıkan habere tepki gösteren Kastamonu Organize Sanayi Bölge Başkanı Hakan Aydoğan, ‘Yönetim olarak görevimizin başındayız’ dedi.

Kastamonu Organize Sanayi Bölgesinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısının ardından 2 Ekim Çarşamba günü Kastamonu Gazetesi’nde ve Nasrullah Gazetesi’nde Yönetim Kurulu Başkanlığından istifa ettiğine dair çıkan habere tepki gösteren Kastamonu Organize Sanayi Bölge Başkanı Hakan Aydoğan, “Görevimizin başındayız” diye konuştu.

Haberden dolayı büyük üzüntü duyduğunu belirten Aydoğan, “Biz, Yönetim Kurulumuz olarak görevimizin başındayız. Biz, Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi’nin 5. Bölgeden 6. bölgeye alınması için uğraşıyoruz. Yatırımcıyı Kastamonu’ya getirme planları yapıyoruz. Ek Organize Sanayi Bölgesinin faaliyete geçmesi için finans kaynağı bulmaya çalışıyoruz. EK OSB’nin kamulaştırılması için çaba sarf ediyoruz. Biz, bunları yaparken, Kastamonu’nun bir adım daha ileriye gitmesi için mücadele ederken bu tür haberlerin çıkması bizleri derinden üzmüştür. Bizim derdimiz yatırımcı bulup Kastamonu’yu daha ileriye götürmek, bu tür olaylarla uğraşarak zaman kaybetmeyi istemiyoruz. Biz, görevimizin başındayız” şeklinde konuştu.”

 

Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi’nde yaşanan gelişmelerle ilgili olarak gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Cemil Özel’in ve yazarımız Mustafa Afacan’ın yazılarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz…

“Organize” işler

Harbiden istifa edin