Aygün’den merak uyandıran ziyaret

GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün ve Sportif Direktör Güney Kanat, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ile birlikte İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya ziyaret etti.

Başkan Aygün ziyaretle ilgili, “Güzel bir proje ve işbirliği için gerekli istişarelerde bulunduk” diyerek, ‘Turuncu-Mavi çok yakında’ mesajında bulundu.

GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün ve GMG Kastamonuspor Sportif Direktörü Güney Kanat, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ile birlikte İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya ziyaret etti.

Sporun konuşulduğu ziyarette, İskenderunspor’un geleceği açısından heyecan veren gelişmeler de yaşandı. İskenderunspor’unhakkettiği yere gelmesi için bir ‘Güçbirliği’ oluşumuna katkı sunan Başkan Fatih Tosyalı, ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti aktardı.

Kastamonuspor Kulüp Başkanı Enes Ege Aygün de, “Güzel bir proje ve işbirliği için gerekli istişarelerde bulunduk” diyerek, ‘Turuncu-Mavi çok yakında’ mesajında bulundu.

İskenderunspor açısından ileri ki günlerde olumlu gelişmelerin kamuoyuna yansıması bekleniyor.
Kamuoyunda son günlerde konuşulan Erzinspor’un İskenderunspor adı altında birleşmesi iddiaları da güçlenmiş oldu. (Gazete Güney)