Babacan, Taşköprü’de parti binasını açtı

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin Kastamonu'nun Taşköprü ilçe binasının açılışını gerçekleştirdi. ( Hamza Sefa Yılmaz - Anadolu Ajansı )

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, İl Kongresi sonrasında partisinin Taşköprü ilçe binasının açılışını gerçekleştirdi.

Babacan, Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen açılış töreninde yaptığı konuşmada, hızlı şekilde teşkilatlandıklarını belirterek, “Bugüne kadar 81 ilimizin 77’sinde, 922 ilçemizde de yaklaşık 430 kurucu üyelerimizi oluşturduk. DEVA Partisi damla damla büyüyor, büyük bir sel oluyor. Türkiye’nin dört bir yanında vatandaşlarımızın ilgisi çok iyi ve Türkiye partisi olma yolundayız.” ifadesini kullandı.

Türkiye’nin dört bir yanında yoğun şekilde çalıştıklarını anlatan Babacan, “Ülkemizin sorunlarını çözmek ve vatandaşlarımızın hak ettiği hizmeti, doğru dürüst yönetimi Türkiye’ye kazandırabilmek için canla başla çalışıyoruz. Taşköprü DEVA Partisi ilçe binamızın da hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Ali Babacan, daha sonra DEVA Partisi İlçe Başkanı Necmettin Baştaş ve parti yöneticileri ile açılış kurdelesini kesti. AA