Bahçacıoğlu başkan yardımcısı

Kastamonu Belediyesi’nin beşinci başkan yardımcısı Serkan Bahçacıoğlu oldu. Belediye’de İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görev yapan Bahçacıoğlu, Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu’nun oluruyla belediye başkan yardımcısı oldu.

Kastamonu Belediyesi’nde şu anda başkan yardımcılığı görevinde İsmail Hakkı Özcebeci, Nuray Çolak, Mehmet Yurt, Adnan Tot ve Serkan Bahçacıoğlu bulunuyor.

BAHÇACIOĞLU KİMDİR?

1985 yılında Kastamonu’da doğan Serkan Bahçacıoğlu, ilk ve orta öğrenimini Kastamonu’da tamamladıktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Kastamonu Üniversitesi Sosyal bilimler Enstitüsünde İşletme Anabilim dalında Yüksek Lisans yaptı. “Stratejik Planlama ve Kastamonu Belediyesi Stratejik Planı Üzerine İnceleme” konulu tezi mevcuttur. Memuriyet hayatına 2010 yılında Maliye Bakanlığında başladı, 2010-2015 yılları arasında Defterdarlık Uzmanı olarak görev yaptı. 2015 yılı itibariyle Kastamonu Belediyesinde sırasıyla Teftiş Kurulu Müdür v.Yazı İşleri Müdür v. ve İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdür v. olarak görev yapan Bahçacıoğlu evlidir.