Bakan’dan hizmet turu; Belediyespor’a tebrik

  • Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü’nün açılış programına katılan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İnebolu, Abana, Bozkurt ve Devrekani belediyelerini ziyaret ettikten sonra hentbolda Süper lig şampiyonluğu ve Türkiye Kupası’nı kazanan Kastamonu Belediyespor Kulübü’nü de ziyaret ederek Başkan Bülent Bıyıklı’ya tebriklerini iletti. Bakan Kasapoğlu, Kadıdağı’nda da MİEM olarak bilinen Olimpiyatlara Hazırlık Kamp Eğitim Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hentbol Kadınlar Süper Ligi 2020-2021 sezonu şampiyonu olan ve Türkiye Kupası’nı kazanan Kastamonu Belediyespor Kulübünün başkanı Bülent Bıyıklı’yla bir araya gelip, tebriklerini iletti.

“Atatürk ve İstiklal Yolu Yürüyüşü”nün açılış törenine katılan Kasapoğlu, programın ardından İnebolu, Abana, Bozkurt ve Devrekani belediyelerini ziyaret etti.

Kastamonu kent merkezinde de Kastamonu Belediyespor Kulübü Başkanı Bülent Bıyıklı ile bir araya gelen Bakan Kasapoğlu, Hentbol Kadınlar Süper Ligi 2020-2021 sezonu şampiyonu olan ve Türkiye Kupası’nı kazanan Kastamonu Belediyespor’u başarılarından dolayı kutladı.

Bakan Kasapoğlu, Kadıdağı’nda da MİEM olarak bilinen Olimpiyatlara Hazırlık Kamp Eğitim Merkezi’nde de incelemelerde bulunan Kasapoğlu, daha sonra kentten ayrıldı.