Bakırcılar akaryakıt istasyonu açıldı

Bakırcılar Limited Şirketi’nin sahibi olduğu, BP akaryakıt istasyonu Cumartesi günü düzenlenen ve yoğun katılımın olduğu açılış töreniyle hizmete girdi.

Ankara yolu başlangıcı Pırlaklar mevkiindeki istasyonun kurdelesini, yapılan dua sonrasında CHP Parti Meclisi Üyesi ve CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Belediye Başkan Vekili Mehmet Yurt, MHP İl Başkanı Emin Çınar, KATSO Başkanı Oğuz Fındıkoğlu birlikte kesti.

Belediye Başkan Vekili Mehmet Yurt, Başkan Vidinlioğlu’nun il dışında olduğu için açılışta bulunamadığını belirterek başladığı konuşmasında, “Şehrimizde yeni yeni güzel işyerlerini açmaya devam ediyoruz. Bugün de şehrimize yakışır yeni bir akaryakıt istasyonu hizmete açılıyor. Akaryakıt istasyonunun ilimize ve sahiplerine hayırlı olmasını, bol kazançlar elde etmelerini diliyorum” dedi.

Çağdaş Güven firmasının Genel Müdürü Engin Yumukoğlu ile katılım sağlayıp bir otobüs ve bir de servis aracıyla destek verdiği açılışta konuşan Yatırım Proje Müdürü Onur Budak ve İstasyon Satışlar Müdürü Mustafa Karabay, “Kastamonu’da BP 4. akaryakıt istasyonumuzu Olukbaşı mevkiine açıyoruz. BP, Türkiye’deki akaryakıt şirketleri arasında lider konumunda. Akaryakıtta kaliteden de hiçbir ödün vermiyoruz.  Lider olan şirketler, kaliteyi de ön planda tutmak zorunda. BP de bunu yerine getiriyor. Akaryakıt istasyonlarımızda müşteri memnuniyeti için farklı konsept ile vatandaşlara hizmet sunmaya devam ediyoruz” dediler.

Bakırcılar Limited Şirketi’nin sahipleri de “Çevre ve teknoloji açısından en son yeniliklerle donattığımız yeni istasyonumuzu hizmete açtık. . Dünyada kabul görmüş BP’nin istasyonunu halkımızla buluşturmanın sevincini ve heyecanını yaşıyoruz. Güne özel indirim, hizmet ve ikramlarda bulunduk.. Yine istasyonumuzda BP Express Shop süpermarketimiz ile de müşterilerimize hizmet veriyoruz. İstasyonumuzdan akaryakıt alanlar BP Club kartlarla ile ekstra indirimden yararlanabilecek. Açılışımıza gelen tüm konuklarımıza da teşekkür ediyoruz” diye konuştular.