BAVM, güvenli alışverişe hazır

Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi (BAVM) Genel Müdürü Caner Çaycı, yeni yıl öncesinde tüm hazırlıklarını güvenlik tedbirleri çerçevesinde yaptıklarını söyledi.

Barutçuoğlu Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin şehrin kalbi olarak bu yıl 14. Yılında olduğunu söyleyen Caner Çaycı, “COVİD-19 salgını ile birlikte sürecin ilk gününden itibaren Alışveriş Merkezimiz kapılarını kapatmamış, saat düzenlemeleri ile değerli Kastamonu halkına hizmetini sürdürmüştür. Cumhurbaşkanlığı ve İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarına, mağazalarımız ve yönetimimizce harfiyen uyarak, salgın sürecini tüm hijyen önlemleri ile kontrollü bir şekilde yürütmekteyiz. Alışveriş Merkezimiz ilk günden itibaren uzman ekiplerce buharlı sistem ile dezenfekte edilmekte olup, el bantları, kapı girişleri, Asansörler, WC’ler ve ortak alan tüm güzergahlar düzenli olarak sterilize edilmektedir. Mağazalarımız ise; kendi personelleri ve kurum içi tedbirleri ile günlük rutin temizliğin yanı sıra müşterilerimize hijyenik ve güvenilir bir ortam sağlama gayesi ile hareket etmektedir. Alışveriş Merkezimiz Rutin olarak yetkili birimlerce denetlemeye tabi tutulmaktadır”

 HES KODU İLE GİRİŞ

“Kapı girişlerimizde 2 Aralık 2020 tarihi itibari ile HES Kodu ile girişlere başlanmıştır. HES kodu olmayan müşteri veya çalışan Alışveriş Merkezimize alınmamaktadır. Bu durum müşterilerimizi hayli memnun etmekle birlikte güvenilirliği de artırmıştır. Girişlerde aynı zamanda ateş ölçümü yapılmaya devam etmektedir.  Müşterilerimiz; HES kodu sorgusu ve ateş ölçümünün ardından girişlere kurulan dezenfektan stantlarına yönelip ellerini dezenfekte ediyor, son olarak tüm bu işlemlerin ardından mağazalarımızda alışverişe geçebiliyor.”

SINIRLI SAYIDA MÜŞTERİ

“Ayrıca Alışveriş merkezimize aynı anda 1190 kişi, mağazalarımıza ise metrekareleri ile entegre olarak toplam alınabilecek müşteri sayısı sınırlaması mevcuttur. Ortak alanlarda sürekli olarak gezen personelimiz ile maske kontrolü denetlemeleri hız kesmeden devam etmektedir. Tüm hijyen tedbirlerini alan mağazalarımız; yeni yıl alışverişi için sizleri bekliyor! Yeni yıl alışverişinizde tüm ihtiyaçlarınız için dün olduğu gibi bugün de; hijyenik ve güvenilir alışveriş deneyimi için sizleri bekliyoruz. Müşterilerimizin sağlıklı ve güvenli bir ortamda Alışverişlerini yapabilmeleri için yürüttüğümüz çalışmalar titizlikle devam edecektir. Yeni yılın sağlık ve mutluluk getirmesi temennisiyle…”  (HABER MERKEZİ)