Belediyespor vites büyütüyor

Hentboldaki temsilcimiz Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü, gelecek sezon için Türk ve Avrupa hentbol kamuoyunda ses getirecek adımlar atmaya başladı.

Karadağ Milli takımının değişmez oyuncularından orta oyun kurucu Milena Raicevic, sağ kanadın Avrupa’daki en değerli oyuncularından Jovanka Radijevic, Olimpiyat ve Şampiyonlar Ligi tecrübeli sol kanat Majda Mehmedovic ve Avrupa ekolünün en önemli kalecilerinden Marina Rajcic ile Kastamonu Belediyespor’un el sıkıştığı ifade ediliyor.

Kulüpten söz konusu transferler için henüz bir resmi açıklama yapılmazken, bu isimlerin şu anda Şampiyonlar Ligi’de son 8’de bulunan ve Şampiyonlar Ligi’nde yoluna devam eden Buducnoct takımında olması dikkatleri çekiyor. Sezonun tamamlanmasının ardından Belediyespor’dan konularla ilgili açıklama yapılması bekleniyor.

KURTOVİC KALACAK MI?

Kastamonu Belediyespor’un 2020-2021 sezonu devre arasında kadrosuna kattığı Avrupa’nın en prestijli hentbolcuları arasında yer alan Norveçli Amanda Kurtovic’in kalıp kalmayacağı ise merak konusu.  Geldiği ilk günden son ana kadar takıma katkı sunan yıldız oyuncunun, Avrupa Kupası’nı hedefleyen Belediyespor’da Kurtovic’in kalmasının artı bir etki yaratacağı ifade ediliyor.