Belediyespor’da yeni yönetim

Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nde yeni yönetim oluşturuldu. Bülent Bıyıklı’nın başkanlığındaki yönetim kurulunda görev dağılımı da yapıldı.

Buna göre Asbaşkan Mustafa Köklü, Başkan Yardımcısı Bülent Eynehan ve Fatih Celepçi, Alt Yapı ve Gençlik Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hasan Güneyli, Hukuk İşleri Devlethan Yazımcı, Sayman Şevket Bahçacıoğlu, Genel Sekreter Anıl Cem Özcan, Mali İşler Sorumlusu Taner Tonbul oldu.

Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri ise şu isimlerden oluştu: Sevgi Öztürk, Mert Kırmızı, Oğuzhan Kırmızı, Muhammed Kuşoğlu, M. Cevad Uyanık, Murat Mahmutoğlu.

Sosyal İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri ise şu kişiler oldu: Necdet Karahasanoğlu, Şevket Bahçacıoğlu, Sevgi Öztürk, Anıl Cem Özcan, Necmettin Kantar, Hüdaver Eski.

Alt Yapı ve Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri ise şöyle: Murat Sancaktar, Hasan Güneyli, Yakup Özcan, Hasan Kabuklu ve Oğuzhan Solak.

Organizasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri ise: Tamer Yiğit, Adem Gelinoğlu, Sebahattin Parmaksızoğlu, Kenan Evren Candan.