“Benim önceliğim takımımın kazanması”

Kastamonuspor 1966’nın tecrübeli golcüsü Yaşar Çetin, Erzincan ve Manavgat deplasmanları öncesinde yaptığı açıklamada, takım içerisinde kesinlikle rehavetin söz konusu olmadığını ve tüm maçlara galibiyet için çıktıklarını söyledi.

9 puanlık fark hiç yokmuş gibi maçlara çıkacaklarını ve kazanacaklarını söyleyen Yaşar Çetin, “Önümüzdeki maçlarda elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. İlk olarak önümüzdeki iki maç bizim için önemli. Erzincan ve Manavgat deplasmanlarından üç puan istiyoruz” dedi.

Gol krallığı yarışı hakkında da açıklamalarda bulunan Yaşar Çetin, “Gol krallığı için de kim atarsa atsın benim için önemli olan takımın kazanması. Birimiz gol attığında hep birlikte mutlu oluyoruz. Biz şampiyon olalım da diğer şeyler çok önemli değil” diye konuştu.

Rehavetin kesinlikle söz konusu olmadığına da dikkat çeken Çetin, “İdmanlarımız çok çetin mücadelelere sahne oluyor. En ufak bir gevşeme yok. Herkes herşeyin farkında. Hepimiz en kısa sürede şampiyonluğu ilan etmek istiyoruz. Herşey istediğimiz gibi giderse, Erzincan ve Manavgat’tan galip dönersek, Bayburt maçında sanırım şampiyonluğumuzu büyük oranda ilan etmiş oluruz diye düşünüyorum” dedi.