“Beraberlik içinde başarılı olacağız”

Kastamonuspor 1966 Kulüp Başkanı Metehan Babaş, yeni teknik direktörün belirlenmesinin ardından yeni sezonla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Kastamonuspor 1966 camiasında görev yapmanın basit olmadığını söyleyen Metehan Babaş, “Kulübümüz sadece finansal olarak değil, kurumsal olarak şartları itibariyle bir çok takımdan üstün. Bu dönem buraya gelmek isteyen çok kişi oldu. Buraya gelmek istemeleri sadece maddi durumdan kaynaklı değil. Buradaki yapıyı sevdikleri için gelmek istiyorlar. Burada bir şehir bütünleşmiş, herkes Kastamonuspor’u ortak bir değer olarak kabul etmiş. Bu nedenle bu görevi üstlenmek çok zordur. Basit değildir” dedi.
Yönetimin birlik ve beraberliğinin önemli olduğunu da söyleyen Metehan Babaş, “Önemli olan yönetimin dik duruşu. Yönetimsel anlamda, üç seneki performansı inşallah bu dönem de sergileyeceğiz. Bu iş bir ekip işidir. Futbolcusundan hocasından masörüne kadar bir ekip işi. Bu ekipte en ufak bir kopukluk olduğu zaman başarı gelmiyor. Başarının gelmesi için, transferlerimiz illaki olacak. Bunların hepsini birlik ve beraberlik içerisinde yapacağız. Yönetimin üç senede sergilediği tavır, bu dönem de sergilenecektir. Başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.
Samimiyet ortamının başarıyı tetiklediğini de söyleyen Metehan Babaş, yeni sezonda da başarılar elde edeceklerini, bugüne kadar kendilerine destek olan başta Belediye Başkanı Tahsin Babaş olmak üzere, sivil toplum kuruluşlarına, iş adamlarına, yönetim kuruluna ve en önemlisi de Kastamonuspor’u gerçek manada seven, Kastamonuspor’u kendi gibi benimsemiş, karşılıksız seven taraftarlara teşekkür etti.

Kamp Erzurum’da

Kastamonuspor 1966’nın sezon öncesi hazırlık kampını önceki yılların aksine Bolu ya da Kocaeli’nde değil Erzurum’da yapacağı öğrenildi.
Son yıllarda kulüplerin tercih önceliği olan Erzurum, bu yıl da Kastamonuspor 1966’ya kapılarını açacak.
Temmuz ayının ilk haftasından itibaren kadrosu şekillenmiş bir şekilde Kastamonu’da hazırlıklarına start vermeyi planlayan Kastamonuspor 1966, daha sonra kamp için Erzurum’a gidecek.

Yeni sezon tercihi Adidas

Kastamonuspor 1966 yeni sezondaki değişikliklerine kamp malzemelerini ve formaları da ekledi. Geçtiğimiz sezon Nike ile çalışan Kastamonuspor 1966’nın yeni sezondaki tercihi Adidas olacak. Bu konudaki seçimler önümüzdeki günlerde teknik heyet tarafından gerçekleştirilecek.