Beyaz TV'de gündem KSK 1966

Beyaz TV ekranlarında Ertem Şener’in sunduğu Derin Futbol’da gündem Kastamonuspor 1966 oldu. Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı, Sinan Ergin ve Abdulkerim Durmaz’ın yorumculuğunu yaptığı programda, Kastamonuspor 1966 ile Galatasaray’ın kupada eşleşmesi görüşüldü.

Programın sunucusu Ertem Şener, “Kastamonulu seyircilere çok teşekkür ederiz. Adeta telefonlarımız kilitlendi. Sadece İstanbul değil Ankara’daki stüdyomuzun da telefonları kilitlendi. Benden tüm ekibi alıp Kastamonu’ya gelmemi istediler” derken, bir çok arkadaşının Kastamonulu olduğunu söyleyen Sinan Engin ise “Kastamonu kupada en az 25 bin kişiye oynar. İlk maçlarına da gideceğim” dedi.

AHMET ÇAKAR’IN KASTAMONU GÜNLERİ

Konu Kastamonu olunca anılarının aklına geldiğini belirten Ahmet Çakar ise Kastamonu’da 2 yıl görev yaptığını belirterek, “İki yılım Kastamonu’da geçti. Görev yaptığım dönemde Kastamonu’da futbol da oynadım. Amatör ligde oynadım. Takım arkadaşım ise eski spor bakanı Murat Başesgioğlu’ydu. Kastamonu Gazi Stadı’nın inanılmaz güzel bir zemini var” diye konuştu.

Rasim Ozan Kütahyalı ise Kastamonu denildiğinde aklına kuyu kebabının geldiğini belirterek, Kastamonular’dan kuyu kebabı istedi.