“Bir bütün olarak vitrine çıktık”

KATSO Başkanı Aslan, Kastamonu Belediyesi’nin himayesinde düzenlenen Başkent’te Kastamonu Günleri’nde yaşanan ziyaretçi yoğunluğundan memnuniyet duyduklarını kaydettiği değerlendirmesinde, “İlimiz birlik ve beraberlik içinde bir bütün olarak vitrine çıktı” dedi.

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Arslan, geçtiğimiz hafta düzenlenen Başkent’te Kastamonu Günleri etkinliğinin başarıyla tamamlandığını kaydetti.

İlimiz birlik ve beraberlik içinde bir bütün olarak vitrine çıktı”

KATSO Başkanı Arslan, Kastamonu Belediyesi’nin verdiği emeğin önemine dikkat çektiği değerlendirmesinde, “Vilayetimizin her yönüyle tanıtılması adına önemli bir etkinlik oldu, ilimiz birlik ve beraberlik içinde bir bütün olarak vitrine çıktı. Kastamonu Belediyesi’nin himayesinde gerçekleşen etkinlikte gerek odamız gerekse KESOB üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdi.

İlimizin mülki erkanını yerel yönetimlerini, sivil toplum örgütlerini, özel sektörü ve gurbetteki hemşerilerimizi bir araya getiren ve kaynaştıran Başkent’te Kastamonu Günleri etkinliğinin gerçekleşmesinde en büyük paya sahip olan Kastamonu Belediyesi, tanıtım alanında örnek bir belediyecilik anlayışına imza attı.

İlimizin yaklaşık 300 bin Ankaralıya her yönüyle tanıtılmasında başta Vali Vekili Yaşar Karadeniz, Belediye Başkanı Tahsin Babaş ve KASDERFED Başkanı Hasan Şen olmak üzere emeği geçenlere üyelerimiz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Yoğunluk memnuniyet verici”

Başkent’te Kastamonu Günleri etkinliğinin her kesimden yoğun ziyaretçi aldığını ifade eden KATSO Başkanı Arslan, “İlk günden son güne kadar sürekli artış gösteren yoğunluk son derece memnuniyet verici. Başarı çizgisinin bundan sonraki tanıtım etkinliklerinde artarak devam edeceğinden şüphe duymuyoruz” açıklamasında bulundu.