Kentimizin çok saygın bir siması daha aramızdan ayrıldı.
Saime Muslu’nun eşi, Sema Kafadaroğlu ve Semra Güngör’ün abileri, Sibel Muslu Yücel, Hasan Savaş Muslu ve Sinem Muslu Köse’nin babaları Sulhi Muslu vefat etti.
1940 doğumlu olan Sulhi Muslu, Endüstri Meslek Lisesi’ni bitirdi. Genç yaşta anne ve babasını kaybetmesiyle büyük bir sorumluluk üstlenerek hayata atıldı. Ata yadigarı olan Gölköy’deki varlıkları yaşatmak başta olmak üzere, pek çok uğraşında dürüstlüğü ve beyefendiliğinden ödün vermeden hayatını sürdürdü. Yaşamının son yıllarında, onun için emeklilik sonrası bir sosyalleşme alanı halini alan “Bal Ticaret” dükkanında ilerlemiş yaşına rağmen çalışmayı ve üretmeyi sürdürdü.
Cenazesi yarın (22 Mayıs Çarşamba) saat 11:30’da Anadolu Hastanesinden alınarak Nasrullah Camiine getirilecek ve kılınacak namazı sonrasında Gölköy aile mezarlığında toprağa verilecek olan Sulhi Muslu’ya rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz.