“Bu birlikteliğin başarıya ulaşacağına inanıyorum”

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı ve CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin, Pınarbaşı programının ardından Azdavay CHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Tuncay’ı ziyaret etti.
Tuncay’a ait seçim ofisinde partililerle yaklaşık bir saat süren bir toplantı yapan Hasan Baltacı ve Hikmet Erbilgin daha sonra Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin Tuncay ve CHP Azdavay İlçe Başkanı Murat Karaburuk’la birlikte ilçe turu atıp esnaf ve vatandaşlarla selamlaştı.
Milletvekili Hasan Baltacı’nın ve İl Başkanı Hikmet Erbilgin’in her fırsatta Azdavay’a gelerek seçim çalışmalarına katkı sağlamasından, CHP ilçe teşkilatının fedakârca ve özveriyle gayret göstermesinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Mehmet Emin Tuncay, 31 Mart’ta seçimi kazanacaklarına inandığını kaydetti.
Azdavay’ı özlediği güzel günlere kavuşturacaklarını belirten Mehmet Emin Tuncay, “31 Mart’a kısa bir süre kaldı. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Azdavaylılara nasıl bir Azdavay’da yaşamak istediğimizi her gün, her saat anlatmaya çalışıyoruz. Projelerimizi Azdavay halkıyla paylaşıyoruz. Diğer partilerin ve adayların tahriklerine kapılmadan sadece ve sadece Azdavay için ne düşündüğümüzü, ne hayal ettiğimizi paylaşıyoruz. 31 Mart’ta seçimi kazanacağız. Çünkü her daim yanımızda olan bir Milletvekilimiz var, il başkanımız var. Fedakârca çabalayan, gayret gösteren bir ilçe başkanımız ve yönetim kurulu var. Bize inanan çok sayıda Azdavaylı hemşerimiz var. Bu birlikteliğin başarıya ulaşacağına yürekten inanıyorum. Azdavay’ı özlediği güzel günlere kavuşturacağız. Mart’ın sonu bahar olacak.” İfadelerini kullandı.