“Bu destek sürdükçe şampiyonluk daha yakın”

Kastamonuspor Taraftarlar Derneği Başkanı Hüseyin Yazıcı, İstanbul Beylerbeyi maçında tribünleri dolduran kırmızı siyahlı taraftarlara teşekkür etti ve bu destek sürdüğü müddetçe şampiyon olacaklarına daha çok inandıklarını söyledi.

YazıcıKastamonuspor’un Cezalılar taraftar grubunun Beylerbeyi tribününde yer almasına katkı sağlayanlara da teşekkür eden Hüseyin Yazıcı, “Taraftarımızın deplasmana gitmesinde destek sağlayan, Belediye Başkanımız Tahsin Babaş’a, kulüp başkanımız Mahir Altıkulaç’a, Belediye Spor İşleri Müdürü Metehan Babaş’a sonsuz teşekkürler. Yine maç günü sabah saatlerinde İstanbul’a inen taraftarlarımıza kahvaltı ikram eden İnebolu Ambalaj’ın sahibi Engin Gülamoğlu’na, Kav-Der Başkanı ve yönetimine teşekkür ederiz” diye konuştu.

Hüseyin Yazıcı, açıklamasını şöyle sürdürdü:

Tribünlerde yaşanan atmosfer bize gösterdi ki bu takımın yeri 3.Lig değildir. Biz bir olduğumuz sürece önümüzde kimse duramaz. Süper Lig takımları taraftar özlemi çekerken, biz hak ettiğimiz noktaya geldiğimizde bu özlemi çekmeyeceğiz. Beylerbeyi deplasmanı bu bir kez daha göstermiştir. Bizler sporcularımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz. Sezon sonunda şampiyonluk şarkılarını bizler söyleyeceğiz.”