Bu hareket alkışlanır

Kastamonuspor 1966 yönetimi, ciddi bir sakatlık geçiren Günay Şakar’ın her konuda yanında olduğunu göstererek alkışı hak eden bir davranışta bulundu.
Çatalcaspor ile oynanan maçta rakibinin kasıtlı faulü sonrasında sol bacağı iki yerinden kırılan ve en az 5 ay sahalardan uzak kalacak olan Günay Şakar’ın bundan sonraki tüm maç başları aksatılmadan ödenecek ve herhangi bir maddi kayıp yaşamaması sağlanacak. Ayrıca Günay’ın tüm tedavi masrafları da yönetim tarafından karşılanacak.
GÜNAY: “BEN BÖYLE BİR KULÜP GÖRMEDİM”
Yönetimin bu tutumu karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Günay Şakar, “Başta Belediye Başkanımız Tahsin Babaş ve Kulüp Başkanımız Mahir Altıkulaç olmak üzere tüm yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Bir çok kulüpte oynadım ancak futbolcusuyla bu kadar ilgilenen bir kulüp daha görmedim. Kastamonuspor 1966, yönetimiyle ve taraftarıyla üst ligleri fazlasıyla hak ediyor. Biliyorum ki arkadaşlarım bu hedefe takımımızı ulaştıracak ve bizlere şampiyonluk coşkusunu yaşatacaktır. Ben de bir an önce iyileşerek takımıma ve arkadaşlarıma katkı vermek istiyorum” dedi.