Canal ve yönetimi mazbatalarını aldı

Demokrasi ve Atılım Partisi’nin (DEVA) geçen hafta sonu yapılan kongresinde İl başkanlığına seçilen Av. Hüseyin Cana ve yönetim kurulu üyeleri  dün İl Seçim Kurulu’na giderek mazbatalarını aldılar. Canal, sorunların değil çözümlerin partisi olacaklarını söyledi.

Canal, “Bugün Kastamonu İl Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak mazbatamızı almış bulunuyoruz. 21ekim tarihinde ifa ettiğimiz Kastamonu  1. İl kongremize katılımları ile bizleri onurlandıran Sayın Genel Başkanımız, liderimiz Ali Babacan başta olmak üzere genel başkan yardımcılarımıza, kurucular kurulumuza, siyasi parti temsilcilerine, diğer illerden gelen il başkanlarımıza ve çok kıymetli hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Kastamonu’nun sorunlarına  deva olmaya geldiklerini söyleyenCanal ,“Deva Partisi olarak ilk gün söylediğimiz gibi sorunların değil çözümlerin adresi olacağız. İl  kongremizde de görüldüğü gibi Kastamonu’nun  sorulara çözüm önerilerimizle başladık ve böyle de devam edeceğiz. Deva Partisi olarak artık daha çok saha çalışmalarımıza ağırlık vererek başta yeni üye çalışması olmak üzere yoğun bir süreç içerisine gireceğiz. Kastamonumuzun sorunlarına “deva olmaya geliyoruz” diye konuştu.

DEVA’nın yeni il yönetim kurulu şu isimlerden oluşmuştu:

Şakir İşeri, Mustafa Günaydı, Satı Mehmet Kulaoğlu, Mustafa Zengin, Arman Arslan, Fatih Sarenli, Barış Can Kara, Mert Yağız Yılmaz, Sema Arkaç, Engin Yazımcı, Sami Ustaoğlu, Şevket Yılmaz, Abdullah Gün, Serdat Kes, Güntaç Mutlu Mustafa Nergiz, Nedim Bostancı, Sevilay Tosyalı, Baha Yazıcı, Semih Köse ve Fatma Kethüdaoğlu.