Çatalzeytin Anaokulu çiçek açtı

Çatalzeytin Anaokulu idarecileri ve öğretmenleri, minik öğrencilere okulu sevdirmek için ara tatil dönemini iyi değerlendirdi ve okula yeni bir görünüm kazandırdı.

Okul Müdürü Filiz Sulamacı, Okul Öncesi öğretmenleri Gülşah Büyükoral, Gülsevcan Kaya ve Merve Betül Saklan ile birlikte yapmış oldukları ortak çalışma hakkında şunları söyledi:

“Bu yıl 18-22 Kasım tarihlerinde uygulanan ara tatilde hem seminerlere katıldık, hem de geri kalan zamanlarımızda ise okulumuzu güzelleştirmek için çalışma yaptık. Aldık elimize fırça ve boyaları sınıfları ve alanları boyayarak ve öğrencilerin sevecekleri resimleri de yaparak güzel görüntüler oluşturduk. Öğrenciler için en güzel renkleri seçip, onlar için güzel, daha da huzurlu bir ortamı da eğitim ve öğretimi sevmek için hazırladık. Öğrencilerimize sürpriz oldu ve okula geldiklerinde de gördükleri değişikliği çok beğenerek onlara baktılar, heyecanlandılar  ve çok da sevindiler. Yaptığımız çalışmada bize destek ve katkı veren tüm herkese de bu vesile ile teşekkür ediyoruz.” CM