Çelebioğlu 1 Kasım hediyesini bekliyor

CHP Kastamonu birinci sıra Milletvekili Adayı Hüseyin Selami Çelebioğlu, Ankara’daki aday tanıtım toplantısının ardından geçtiği İstanbul’da İstanbul’da Kastamonu derneklerinin yöneticileri ile bir araya geldi.

İstanbul’da yaşayan Kastamonuluların bir arada olması için çalışma arkadaşları ile beraber büyük gayret gösterdiklerini kaydeden Hüseyin Selami Çelebioğlu, Kastamonu’nun sesinin daha gür çıkması için daha güçlü olunması gerektiğine işaret etti.

Kastamonu dernekleri olarak kolektif çalışmanın gerekliliğine dikkat çeken Çelebioğlu, “İstanbul’daki Kastamonu dernekleri ile bir araya gelerek ortak çalışma kültürü oluşturmamız gerekiyor. Yıllardır İstanbul ile Kastamonu arasında yaşanan iletişim kopukluğunu gidermemiz gerekiyor. Bu iletişim sorununu çözdüğümüz zaman daha kalıcı çalışmalar ortaya koyabiliriz. Eğer ortak çalışma kültürünü iletişim eksikliği nedeniyle oluşturamazsak Kastamonu’nun sorunlarını çözmeden yine geç kalmış oluruz” dedi.

Bu arada Çelebioğlu’na bir sürpriz yapıldı ve seçim yoğunluğuyla unuttuğu doğum günü kendisine pastayla hatırlatıldı. 48 yaşına giren Çelebioğlu, bu sürpriz karşısında duyduğu memnuniyeti dile getirdikten sonra “Seçim sürecinin başladığı gün benim de doğum günüm oldu. Bu durum bende ayrı heyecan uyandırdı. Kastamonu’nun en güzel doğum günü hediyesi 1 Kasım’da bizi meclise göndermekle olacak. Kastamonumuzun hayırlı bir netice alabilmesi için hem Kastamonu il genelinde hem de diğer şehirlerimizde diğer 2 milletvekili adayı arkadaşımla beraber vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Herkese ulaşarak herkesin desteğini isteyeceğiz. Çünkü biz bu Kastamonu’da herkesin vekâletine talibiz” diye konuştu.