Cengiz Aygün’e geçmiş olsun ziyareti

Geçirdiği ameliyat sonrası hızla sağlına kavuşan Cengiz Aygün, ziyaretine gelen kulüp başkanlarını kıramayıp forma giydi. İşlerinin yoğunluğu sebebi ile uzun zamandır ertelediği Divertikülit ameliyatını olma kararı alıp Çarşamba günü bıçak altına yatan GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, hızla sağlığına kavuşuyor.
Ziraat Türkiye Kupası’nda Medipol Başakşehir’i eleyerek çeyrek finale yükselip, bir üst turda Fenerbahçe ile eşleşen TFF 2’nci Lig takımı GMG Kırklarelispor Başkanı Volkan Can, Aygün’ü ziyaret ederek taktim ettiği forma ile “Her ne kadar Kastamonulu olsanız da Kırklareli’nin de ‘Onursal Abisi’siniz, kulübümüze gösterdiğiniz yakınlık ve ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz” diyerek moral verdi.
Cizrespor Başkanı Maruf Sefinç, yanında getirdiği GMG logolu formayı takdim ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Onursal Başkan Cengiz Aygün ameliyatı hakkında bilgi verdikten sonra ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ziyaretinizle beni çok memnun ettiniz, Allah’ın izniyle ameliyat sonrasındaki süreci tamamlayıp, aranıza döneceğim” dedi.