CHP’de kongre heyecanı yarın

Cumhuriyet Halk Partisi Kastamonu 37. İl Kongresi yarın Kuzeykent’te Belediye Konferans Salonu’nda saat 13.30’da gerçekleşecek. Genel merkez ve parlamentodan büyük katılımın beklendiği kongreye şu ana kadar 1 genel başkan yardımcısı, 5 parti meclisi üyesi, 6 milletvekili, 4 il başkanı ve 4 belediye başkanının katılacağı açıklandı.

Partiden yapılan açıklamada, kongreye  Parti Meclisi Üyesi ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, Parti Meclisi Üyesi ve İstanbul Milletvekili Ali Şeker, Parti Meclisi Üyesi ve İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Parti Meclisi Üyesi ve 24’üncü Dönem Milletvekili İlhan Cihaner, Parti Meclisi Üyesi Pınar Uzun, Sinop Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Barış Karadeniz, Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Yalova Milletvekili Özcan Özel ile 23. Dönem Giresun Milletvekili Eşref Karaibrahim’in katılım sağlayacağı belirtildi.

Ayrıca CHP Çankırı İl Başkanı İlhan Tekin, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, CHP Sinop İl Başkanı İnan Savaş Yüksel ile CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk’ün yanı sıra Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu, Araç Belediye Başkanı Satılmış Sarıkaya ve Daday Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş da katılımcılar arasında yer alacak.