Cide’de temizlik görevlisine çirkin saldırı

  • Baltacı’dan geçmiş olsun ziyareti
  • Cide Ova Altı mesire alanında ortak kullanım alanlarının temiz tutulması noktasında uyardığı magandalar tarafından darp edilen Cide Belediyesi temizlik görevlisi İlker Ok’u CHP Milletvekili Hasan Baltacı ve Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu, evinde ziyaret etti ve sürecin takipçisi olacaklarını söyledi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, Cide Belediyesi temizlik görevlisi İlker Ok’a geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

Ova Altı mesire yerindeki ortak kullanım alanlarının temiz kullanılması konusunda uyardığı şahısların sopalı saldırısına uğrayan ve yaralanan İlker Ok’u Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu ile birlikte evinde ziyaret eden Milletvekili Hasan Baltacı, “Mesire bölgesindeki ortak kullanım alanlarının temiz kullanılması konusunda uyarıda bulunduğu için İlker ağabeyimiz böylesi çirkin ve insanlık dışı bir saldırıya maruz kaldı. Çok üzgünüz. Süreci sonuna kadar takip edeceğiz” dedi.

İlker Ok’u yaralayan saldırganlar emniyet mensuplarınca gözaltına alınırken, Cide Belediyesi saldırganların gereken cezayı alması için hukuki işlem başlattığını duyurdu.