“Çirkin siyasetin içinde olmayacağız”

Memleket Partisi İl Başkanı Mustafa Başesgioğlu, doğruya doğru, yanlışa yanlış diyerek halka hiç yalan söylemeden yollarına devam ettiklerini belirttiği açıklamasında, “Ülkemize ve halkımıza hiçbir yararı olmayan çirkin siyasetin içerisinde asla olmayacağız” dedi.

 MEMLEKET Partisi İl Başkanı Mustafa Başesgioğlu, il örgütü olarak ilkeli, dürüst, şeffaf bir biçimde yollarına devam ettiklerini söyledi.

Başesgioğlu yaptığı açıklamada şöyle dedi:

“Memleket Partisi Kastamonu il örgütü olarak ilkeli, dürüst, şeffaf, doğruya doğru, yanlışa yanlış diyerek halkımıza hiç yalan söylemeden tamamen doğruları konuşarak yolumuza devam ediyoruz, büyüyerek devam edeceğiz. Gizli muhbirlerimiz yok! Dedikodu mekanizmamız yok! Para kasası ismi gizli iş adamları, karanlık güçler yok! Hiç kimseye ödeyecek bedelimiz yok! Hiç kimseden, hiçbir kurumdan da korkumuz yok!

Kadim şehrimiz Kastamonu’da dönen sahte yüzlerle, sahte hesaplarla, kirli paralarla, kirli ilişkilerle, adamı ve parası olanların ortaya koymuş oldukları ülkemize ve halkımıza hiçbir yararı olmayan çirkin siyasetin içerisinde asla olmayacağız.

Biz; helal kazananlara, yolda bulduğu ekmeği alnına koyanlara! Yoksulları reklamsız doyuranlara! Koşulsuz vatanını sevenlere; akıllı, adaletli, ahlaklı hemşerilerimize ve genç evlatlarına güveniyoruz.

İnanın! Ülkeyi bu karanlık yapıdan, bu çirkin siyasetten çekip alacağız. Yeniden barışı kardeşliği geri getireceğiz.”