Çorbacımm açıldı

E.Öğretmen Haşim Hebipoğlu’nun sahibi olduğu “Çorbacımm” dün kapılarını açtı.

Salı Pazarı, Aşık Yorgansız Sokak üzerinde lezzet hizmeti verecek olan işyerinin sahibi Hebipoğlu, “10 çeşit çorba ve bunların yanı sıra tas kebabı, güveç, mantı, pilav, Arnavut ciğeri, etli kuru fasulye gibi yemek çeşitlerini de kapsayan bir menüye sahip işyerimizde lezzette kaliteyi, fiyatta ucuzluğu, ortamda hijyeni, hizmette saygı ve güleryüzü ön planda tutuyoruz. Yine açılışımıza özel fiyat uygulamamız ve müşterilerimize iki çeşit meze ikramımız var. Tecrübeli aşçı ve çalışanlarımızla hemşerilerimizin hizmetinde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Turizm Eğitim Merkezleri’nden (TUREM) 1997 yılında mezun olan ve mezun olduktan bu yana sektörde olan usta aşçı Necati Çaldağ da, “23 yıldır elde ettiğim tecrübe ile müşterilerimize en iyiyi, en lezzetliyi sunma amacındayım. İki yardımcımla birlikte müşterilerimizi lezzetle buluşturmaya başlamış olmanın heyecanını yaşıyoruz” diye konuştu.

Çorbacımm’da hizmet veren Mersin Silifke Selçuk Üniversitesi Turizm, Otelcilik, İşletmecilik Yüksekokulu mezunu Seda Hasanoğlu ise, düşüncelerini “Üniversite mezunu olarak okulda öğrendiğim ve mezun olduktan sonra da 16 senedir çeşitli yerlerde çalıştığım tecrübemle işyerimizde müşterilerimize hizmet veriyorum. İşyerinde gerek masa düzeni, gerek  temizlik ve gerekse de diğer konulara çok hassas bir şekilde eğilerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Bunu gelen müşterilerimiz de fark ediyor. İşyerinde edindiğim bilgi ve tecrübe ile farklılığı hissettirmeye de çalışıyorum” ifadeleriyle dile getirdi.

Cengiz MUHZİROĞLU