Demir Çelik Vekilspor

• Kastamonu milletvekilleri Metin Çelik ve Murat Demir, her ay bir ilçede düzenlenecek halı saha maçlarında önce sahaya çıkacak, ardından da o ilçenin sorunlarını dinleyip taleplerini alacak.
• Demir Çelik Vekilspor’un ilk durağı Bozkurt oldu.

AK Parti’de ilçe teşkilatları ile kaynaşmak ve talepleri almak için her ay bir ilçede halı saha maçı yapma kararı alan milletvekilleri Metin Çelik ve Murat Demir, Bozkurt’ta çıktıkları ilk karşılaşmada hünerlerini sergiledi.
Milletvekilleri Metin Çelik ve Murat Demir’in yanı sıra Kastamonu Belediyesi Spor İşleri Müdürü Metehan Babaş, Şenpazar Belediye Başkanı Cem Çınar, Milletvekili danışmanı Niyazi Keskin, Pınarbaşı AK Parti İlçe Başkanı Sinan Yılmaz ve Milletvekili danışmanı Mustafa Gürçay’dan oluşan “Meclis Karması”, Bozkurt Kaymakamı Murat Gökoğlu, Bozkurt AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Balta, Bozkurt İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İlhan Göksel, Bozkurt Merkez Mahallesi Muhtarı Yusuf Öztürk ve Bozkurt AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Şahin Erol’un da formasını giydiği “Bozkurt Karması” ile Gazi Salih Bozkurt Halı Sahası’nda karşı karşıya geldi.
Karşılaşmanın ilk devresi Meclis Karması’nın 9-6 üstünlüğü ile sonuçlanırken, ikinci yarı ise kıran kırana bir mücadele ortaya konuldu. Çekişmeli geçen maç 15-15 beraberlikle tamamlanırken, kazanan ise dostluk oldu.
Milletvekili Metin Çelik, maçta rakip fileleri 4 kez havalandırırken, 3 golün asistini ise milletvekili Murat Demir gerçekleştirdi. Murat Demir ise karşılaşmayı Çelik’ten aldığı bir asistle birlikte 3 golle tamamladı.
Doğanyurt Belediye Başkanı Ahmet Kaya ile Çatalzeytin Belediye Başkanı Musa İhsan Uğuz’un da izlediği maç sonrası milletvekilleri Metin Çelik ve Murat Demir, Abana Tatilya Otel’de verilen akşam yemeğinde sahil ilçelerinin taleplerini dinledi.