Doğa ve Yaşam Fotoğraf Sergisi

Devrekâni’de Doğa ve Yaşam Fotoğraf Sergisi Devrekâni Kaymakamı Yücel Erdem ve Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç katkı ve organizesinde dün Barutçuoğlu Alışveriş Merkezi (BAVM) 2. Katında düzenlenen törenle açılışı yapıldı. Sergi BAVM’da ziyaretçilere 3 gün açık kalacak.

Açılışa AK Parti Kastamonu Milletvekili TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Milletvekili Av. Metin Çelik, Devrekâni Kaymakamı Yücel Erdem, Devrekani Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, Yardımcısı Mehmdi Yenikomşuoğlu,  İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Reşat Asrak,  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Abdullah Savaş, Tarım ve Orman İl Müdürü Fatih Önlem, İşadamları Zeki Kebeci ve Tahir Altıkulaçoğlu, Siyasiler, Eğitim Bir-Sen Kastamonu Şube Başkanı Orhan Sancaktaroğlu Devrekanililer ve çok sayıda davetli katıldı.

Devrekâni Belediye Başkanı Engin Altıkulaç, sergi ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında, “Biz burada farklılıklar zengini olan ilimizin güzide bir parçası olan Devrekani’nin görselliğini Kastamonulu hemşehrilerimiz ile paylaşmak istedik. Sergimiz 3 gün boyunca açık kalacak. 40 fotoğrafla Devrekâni’yi Kastamonulularla buluşturduk. Ben bütün Kastamonuluları ve diğer misafirlerimizi bu güzellikleri yerinde görmeleri için Devrekâni’ye bekliyorum” dedi.

Açılış kurdelesinin kesiminin ardından protokol üyeleri eserleri teke tek gezerek bilgi aldılar. Sergide emeği geçen Suat Cumali Güngör, Yüksel Aydın Şatır, Özgür Hüseyinbaş ve Mehmet Kurdaş’a da metin Çelik ve Doğan Ünlü tarafından plaket verildi. CM