Duman: Sert bir yarış başlıyor

Kastamonuspor 1966’da teknik patron Ahmet Duman, geride kalan 10 maçlık periyotta ciddi ve daha sert bir yarışın başlayacağını söyledi.

BAY geçecekleri haftada rakiplerin puan kaybetmelerini ümit ettiklerini söyleyen Ahmet Duman, önümüzdeki hafta oynayacakları Çorum Belediyespor ile oynayacakları maçı kazanarak 24 Erzincanspor, Manavgatspor ve Bayburt Grup Özel İdarespor ile 1 hafta içinde oynayacakları kritik maçlara puan avantajını koruyarak girmek istediklerini söyledi.

BAY haftasındaki 3 günlük izinde futbolcuların fiziki olarak dinlendiğini de söyleyen Ahmet Duman, “Mental olarak da bir yorgunluk vardı. Yoğun bir dönemden sonra futbolcuların ailelerinin yanına gitmeleri bir yenilenme sağlamıştır diye düşünüyorum. Antrenmanlarımıza başlıyoruz. Çorum Belediyespor maçına hazırlanacağız. Her maç çok zor geçecek. Hem bizim hem diğer rakımlar için. Daha ciddi ve daha sert bir yarış başlayacak. Önce Çorum Belediyespor maçını kazanamak istiyoruz. Umarım BAY haftasında rakiplerimiz puan kaybederler. Ama en önemlisi bizim BAY haftasından sonra Çorum Belediyespor maçını kazanıp hedefe emin adımlarla yürümemiz olacak” dedi.