Ekin Kitabevi deneme sınavını evlere getiriyor

Koronavirüs salgını ile ilgili alınan tedbirler kapsamında eğitim eve taşındı. Bu süreçte LGS ve YKS sürecine hazırlanan öğrencilere Ekin Kitabevi de destek veriyor. Yaptığı çalışmalar ile farklı yayınevlerinden bir araya getirilen Milli Eğitim Bakanlığının yayınlamış olduğu 1. Dönem konularını kapsayan 5’li LGS ve YKS denemeleri steril ortamda öğrencilere özel paketler haline getiriliyor.

Hazırlanan bu paketler alınan önlemler kapsamında öğrencilerin talebi doğrultusunda verilen adreslere teslim edilmekte. Doldurulan optikler 15 gün sonra tekrar adreslerinden teslim alınarak sınavların hem Türkiye geneli hem de Kastamonu geneli değerlendirmesi yapılıyor.

Ekin Kitabevi yetkililerinden Asuman Özkan, “Yapılan bu çalışmanın 1. Paketlerine istinaden veli ve öğrencilerimizden gelen olumlu yorum ve istekler doğrultusunda 2. Paketimizi de hazırlamış bulunmaktayız. Bizler bu sıkıntılı günlerimizde geleceğimiz olan çocuklarımızın her zaman yanındayız, yeter ki çocuklarımız evde kalsın biz onlara her türlü hizmeti vermeye hazırız” diye konuştu.

Öğrencilerin hedeflerine en başarılı şekilde ulaşacaklarına inandığını ifade eden Özkan, sözlerini şöyle tamamladı:

“Hazırlık süreci zorlu ve sıkı bir çalışma gerektiren süreç. Öğrenciler iyi bir gelecek için düzenli ve programlı çalışmak durumundalar.  Eğitimin eve taşınmasıyla öğrencilerimizin elde ettiği boşluklarda bol bol konu tekrarı ve denemeler ile mutlu bir geleceğe adanmış ve bu uğurda çok emek sarf eden gençlerin hedeflerine  en başarılı şekilde ulaşacaklarına inanıyorum. 5’li LGS ve YKS denemelerine 0549 334 03 37 veya 0366 212 38 68 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.”