Emlakçılar Derneğinden Tapu İl Müdürüne ziyaret

Geçtiğimiz günlerde kuruluşunu tamamlayarak faaliyetlerine başlayan Kastamonu Emlakçılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Tapu İl Müdürü İlyas Arslan’ı makamında ziyaret etti.

Kastamonu Emlakçılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Hasan Ak(Ak Emlak), beraberinde Başkan Yardımcısı Ali Aydemir(Evvarsa),Üye Nail Şahin(AybarEmlak),Üye Adam Kocamanoğlu(Ünlü Emlak) ile birlikte Tapu İl Müdürü İlyas Arslan’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Hasan Ak, Tapu İl Müdürü İlyas Arslan’a derneğin kuruluş amacı ile yapmayı planladıkları faaliyetler hakkında bilgilendirmede bulundu.

Tapu İl Müdürü İlyas Arslan, derneğin kurulmuş olmasından dolayı tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Emlakçılarınkendilerinide rahatlattığını ve tecrübeli kişilerle iş yapmanın iş yoğunluğunu azalttığını ifade eden Arslan, derneküyelerinin de mevzuatla ilgili kendilerine bir seminer vermelerini ve kaynağından konulara daha vakıf olayı arzu ettiklerini kaydetti.

İlMüdürü Arslan, bunun için konu başlıklarının belirlenerek kendilerinden talep edilmesi halinde seminer verebileceklerini söyledi. Mevzuatların devamlı değiştiğini belirten Arslan, bunların tapu kadastro bülteninden takip edilmesitavsiyesinde bulundu.

DernekBaşkan Hasan Ak ise, İl Müdürü İlyas Arslan’a iş yoğunluğu içinde kendilerine vakit ayırdığı için teşekkür etti.