Erdoğan: Seydiler Kastamonu’nun parlayan yıldızı

DCIM100MEDIADJI_0030.JPG

Ballıdağ Orman Ürünleri ve Alternatif Orman Ürünleri Mobilya İnşaat Sanayi Tic.Ltd. Şti. yetkilileri ile Seydiler Belediyesi arasında arsa tahsisi sözleşmesi imzalandı

Seydiler Organize Sanayi Bölgesi gelişimine ve yatırımlarına hızla devam ediyor. Bu kapsamda girişimci şirket Ballıdağ Orman Ürünleri ve Alternatif Orman Ürünleri Mobilya İnşaat Sanayi Tic.Ltd. Şti. yetkilileri ile Seydiler Belediyesi arasında arsa tahsisi sözleşmesi imzalandı.

Bölge istihdamına önemli ölçüde katkı sağlayacak olan bu yatırım yerli üretime katkı sağlayarak bölge halkına da iş istihdamı olanakları sunacak.

Ballıdağ Orman Ürünleri ve Alternatif Orman Ürünleri Mobilya İnşaat Sanayi Tic.Ltd. Şti. yetkilileri ile Seydiler Belediyesi arasında imzalanan arsa tahsisi sözleşmesinin bölge için çok ciddi bir yatırım olduğunu belirten Seydiler Belediye Başkanı Mehmet Erdoğan sözlerine şöyle devam etti; “Seydiler’imize yeni iş sahaları kazandırmış bulunuyoruz. Kastamonu’muzun göz bebeği ve jeopolitik açıdan çok ciddi bir potansiyele sahip olan Organize Sanayi Bölgemizde taleplerin artması ve çok kısıtlı sayıda arsamızın kalması hem bölge halkının refahı hem de ilçemizin ekonomik rant elde etmesi açısından ciddi önem arz etmektedir.Bu vesileyle imzalanan bu yeni sözleşmelerin ilçemize ve bölge halkımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim” dedi.