Eser: “Oyuncularımız her türlü övgüyü hak ediyor”

Hentbol Bayanlar 1. Ligi’nde mücadele eden Artsam Koleji Kulüp Başkanı Gani Eser, mevcut kadrolarının ve oyun kurgularının kendilerini yarı finallere taşıyacağına inandığını söyledi.

Ligin ikinci devresindeki ilk maçlık periyodun ligdeki sıralamayı da büyük ölçüde şekillendireceğini söyleyen Gani Eser, “Bu nedenle ara vermeden antrenmanlara devam eden oyuncularım ve planlı programlı çalışan teknik ekibim övgüyü hak ediyor” dedi.

Liseler arası düzenlenen Hentbol Türkiye Şampiyonası’nda ise finalere katılmaya hak kazanan kız hentbol takımlarını ve antrenörleri Sertan Sarpaş’ı tebrik ettiğini de söyleyen Gani Eser, takımlarının finallerde de kentimizi ve Artsam Okulları’nı başarıyla temsil edeceklerine inandığını belirtti.

Gani Eser, “Hüsnü hocamız ve Kastamonu Üniversitesi’nde okuyan kızlarımız ÜniLig’de gruptan çıkmayı başardılar. Geçen yılki başarıyı tekrar edeceklerine inanıyorum. Ligde de aynı takımda oynuyor olmalarının avantajlını kullanarak kupayı kaldıracak kalitede olduklarının bilincindeler. Sonucun değil sürecin önemli olduğu bir anlayışı benimseyen kulübümüze yerel, ulusal ve internet medyasının gösterdiği ilgiye teşekkür ederiz. Sporun kardeşlik, sevgi ve barış getirmesi dileği ile yeni yılınızı kutlarım” diye konuştu.